Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne "Świdnica" Sp. z o. o. 

ul. Inżynierska 6

58-100 Świdnica

NIP: 884-25-01-652

 

Oficjalną korespondencję proszę kierować na sekretariat 



Referat Numer Telefonu Pracownicy w dziale Adresy Email
Sekretariat tel : 74 851 81 00
faks 74 660 45 90, 74 851 81 03
Dorota Kołodziejczyk email: sekretariat@mpk.swidnica.pl
Dyspozytor tel : 74 851 81 44 Mariusz Bałos
Stanisław Rajca
Zembroń Kamil
Łukasz Paździora
Mieczysław Bukowiec

email: dyspozytor@mpk.swidnica.pl
Kasa Biletowa tel : 74 852 24 63 Grażyna Rymarz 
Irena Trześniowska
email: grunwald@mpk.swidnica.pl
Dział Przewozów
tel. 74 851 81 42 Stanisłw Bugajny - kierownik
Tomasz Dymitruk
Artur Pietron

email: sbugajny@mpk.swidnica.pl
email: tdymitruk@mpk.swidnica.pl
email: apietron@mpk.swidnica.pl 

Dział Sprzedaży tel. 74 851 81 31 Ogólny
Wojciech Figiel - kierownik
Rafał Domagała
email: marketing@mpk.swidnica.pl
email: wfigiel@mpk.swidnica.pl 
email: rdomagala@mpk.swidnica.pl 

Dział Windykacji

tel. 74 851 81 45 Sławomir Kwiatkowski email: skwiatkowski@mpk.swidnica.pl
Dział Techniczny tel. 74 851 81 20 Mirosław Jajko - kierownik
Bogdan Fryc
Teresa Kukla
email: mjajko@mpk.swidnica.pl 
email: bfryc@mpk.swidnica.pl
email: tkukla@mpk.swidnica.pl
Dział Kadr tel. 74 851 81 08 Anna Świąder

email: aswiader@mpk.swidnica.pl

 


Szanowni Państwo w trosce o najwyższą jakość usług świadczonych przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Świdnicy nasi pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji codziennie w dni robocze między godziną 7:00 a 15:00. 


Serdecznie zapraszamy do kontaktu